Free songs
header_good

Złoty Medal 2015 Poznań Media Expo – Wybór Konsumentów

Złoty Medal MTP Wybór Konsumentów

Złoty Medal MTP jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku.

Prestiżowymi statuetkami nagrodzono trzydzieści sześć produktów wyróżnionych przez zwiedzających targi oraz internautów w minionym roku. Nagrody wręczono na Sali Ziemi.


Nagroda dla innowacyjnych produktów

Laureatami konkursu są innowacyjne produkty zgłaszane przez firmy

Ich cechą charakterystyczną jest umiejętność prowadzenia swojego biznesu niezależnie od zmiennych warunków gospodarczych i wykorzystywanie szans, jakie przynosi otoczenie rynkowe. Przez cały ubiegły rok na każdych targach organizowanych przez MTP, eksperci zasiadający w Sądach Konkursowych nagradzali Złotym Medalem najlepsze produkty.


Nagroda-ZlotyMedal-Komplet-2015

Plebiscyt konsumentów Złoty Medal

Plebiscyt konsumentów

Przechodziły one do plebiscytu Wybór Konsumentów, w którym wybierany był tylko jeden produkt. A działo się to poprzez głosowanie na stronie internetowej www.zlotymedal.mtp.pl oraz na specjalnych Strefach Mistrza zlokalizowanych w przestrzeni targów. W roku 2014 spośród 329 laureatów konkursu o Złoty Medal MTP, którzy zdobyli uznanie ekspertów, konsumenci wybrali 36 produktów zasługujących w ich oczach na szczególne wyróżnienie. Zaangażowanie konsumentów odzwierciedla liczba oddanych głosów, a jest ich niemało – od 2012 roku łącznie oddanych zostało 180 tysięcy głosów.


Złoty Medal 2015 – wybór Konsumentów dla Systemu dystrybucji sygnałów satelitarnych Rack-SAT w szafach i stojakach 19” firmy DIOMAR Sp. z o.o.

Wieczorną uroczystość zainaugurował wykład dr Marka Borowińskiego specjalista od marketingu i Visual Merchandisingu. Konsultant, doradca i szkoleniowiec wielu firm. Autor licznych publikacji z tej dziedziny. Dr Marek Borowiński rozumie i zna specyfikę punktu sprzedaży, parząc na niego oczami klientów. Specjalizuje się w psychofizjologii widzenia, czyli uświadamia właścicielom jak mózg klienta patrzy i odbiera ich sklep, firmę czy też produkt. Gościom czas umilali niezwykle utalentowani muzycy duetu jazzowego Jaworski Duo, który posiada na swoim koncie wiele znaczących wyróżnień branży muzycznej.